leasing

Umowy leasingowe przez Internet

Santander Consumer Multirent to jeden z liderów na rynku leasingu samochodowego w Polsce, a od niedawna także pionier w kwestii cyfryzacji całego procesu leasingowania samochodów. Jak zwykle to bywa w takich przypadkach, matką wynalazku stała się przede wszystkim potrzeba, ponieważ klienci maj mniej czasu na załatwianie spraw typowo formalnych, a do tego pandemia wirusa sprawiła, że kontakty osobiste są złym pomysłem, jeśli tylko można ich uniknąć. A przynajmniej w przypadku poszukiwania partnera leasingowego jak najbardziej można ich uniknąć.

Rodzaje leasingu w Internecie

Jeśli chodzi o to, jakiego rodzaju leasing online jest dostępny, Santander Consumer Multirent nie wprowadza żadnych rozróżnień odnośnie sposobu zawierania umów leasingowych. Dokładnie taka sama oferta przedstawiana jest klientom tradycyjnym i klientom elektronicznym. Żadnych różnic nie ma ani w kosztach przygotowawczych, ani w warunkach umowy leasingowej, ani w związku z żadnymi innymi opłatami. Klienci internetowi mogą liczyć także na dokładnie takie same usługi dodatkowe, z jakich korzystają klienci tradycyjni. Te są zresztą już od dawna w sporej mierze oparte o elementy internetowe. Przykładem jest tutaj e-platforma, na której wszyscy klienci Santander Consumer Multirent mogą w łatwy sposób uzyskać dostęp do wniosków, faktur, czy umów.

Mechanizm kontaktu

W jaki sposób konkretnie doprowadzić do podpisania umowy przez Internet? Z leasingu online można skorzystać dzięki najczęściej tylko jednemu kontaktowi z pracownikiem Santander Consumer Multirent z krwi i kości. Odbywa się to w czasie specjalnej konferencji multimedialnej, na którą można się umówić telefonicznie lub poprzez skorzystanie ze specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej. Wszystkie pozostałe usługi związane z leasingiem, na przykład kwestie dotyczące likwidowania szkód powstałych w czasie korzystania z samochodu, także można załatwiać w ten sposób. Leasing bez wychodzenia z domu to bezsprzecznie wyjątkowo wygodna propozycja. Więcej informacji dowiesz się na tej stronie https://www.scmultirent.pl/uslugi/ubezpieczenia/multiagent/wybor-ubezpieczyciela/pelnomocnictwa-compensa

Podobne wpisy: