O bonach podarunkowych

O bonach podarunkowych

Benefity dla pracowników to rozwiązanie wybierane przez coraz większą liczbę pracodawców, którym zależy na zbudowaniu doskonałego zespołu pracowników. Pracownicy najbardziej doceniają te benefity, które przynoszą im wymierne korzyści. Do takich należą bony podarunkowe.

Zalety bonów podarunkowych

Zalet, które ma bon podarunkowy Edenred jest mnóstwo. Przede wszystkim bon podarunkowy Edenred pozwala motywować pracowników w nowoczesny sposób. Pracownicy, którzy otrzymają bon podarunkowy mogą zrealizować go w dowolnym sklepie. Sami też decydują o tym, w jakim czasie go zrealizują. Plusem jest również to, że to sam pracownicy decydują o tym, na co przeznaczą środki znajdujące się na bonie. Bon podarunkowy Edenred zapewnia dostęp do atrakcyjnych zniżek. W efekcie zwiększa się wartość środków otrzymanych przez pracownika. Środki na bonie mogą być kontrolowane przez obdarowanych przez aplikację mobilną, za pośrednictwem strony www lub przez serwis telefoniczny.

Dlaczego warto wybrać karty Edenred?

Edenred jest firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w oferowaniu przedsiębiorstwom różnego rodzaju rozwiązań z zakresu świadczeń pozapłacowych. Długa obecność na rynku świadczy o tym, że Edenred jest rzetelną firmą. Firma proponuje bardzo różne rozwiązania, bon podarunkowy to tylko jedno z nich. Zamówienia na bony podarunkowe realizowane są przez firmę bardzo szybko. Oprócz bonów podarunkowych dla pracowników w ofercie firmy są także bony podarunkowe dla dzieci pracowników. Bony podarunkowe – zarówno te dla pracowników, jak i te dla dzieci – ułatwiają pracę działu kadr w okresie przedświątecznym. Bony podarunkowe dla dzieci mogą zostać zamówione z okazji Dnia Dziecka czy Mikołajek. Bony podarunkowe pracodawcy mogą zamawiać za pośrednictwem strony internetowej.

Bon podarunkowy dla pracowników to nowoczesny i komfortowy sposób ich motywowania. Zaletą bonu podarunkowego jest to, że można go wręczać pracownikom z bardzo różnych okazji, nie tylko w okresach przedświątecznych. Firma Edenred ma w ofercie także bony podarunkowe dla dzieci.

Podobne wpisy: