Damskie perfumy z logo Calvin Klein

Damskie perfumy z logo Calvin Klein

Dobrze dobrany zapach podkreśla osobowość. Powinien też długo utrzymywać się na skórze i wywoływać pozytywne uczucia u innych. Do perfum damskich, które cieszą się uznaniem bardzo wielu kobiet należą te, które swoim nazwiskiem sygnuje Calvin Klein.

Kilka słów o marce

Calvin Klein urodził się w roku 1942 w Nowym Jorku. Jego babcia prowadziła pracownię krawiecką i to ona zainspirowała młodego Calvina, aby zajął się modą. Po ukończeniu szkoły Calvin początkowo pracował jako jeden z asystentów znanego projektanta płaszczy. Później projektował ubrania dla sklepów. W roku 1968 wraz ze swoim przyjacielem z lat dziecinnych Christophem Schwartzem założył własną firmę. Początkowo Calvin Klein projektował tylko damskie płaszcze. Dopiero z czasem zaczął projektować również marynarki o klasycznym kroju, odzież sportową oraz damską i męską bieliznę. Z czasem do oferty firmy dołączyły także perfumy. Są wśród nich zarówno zapachy dedykowane dla kobiet, ja k i dla mężczyzn. Od dłuższego już czasu w ofercie firmy są także perfumy unisex. Wśród zapachów stworzonych przez najlepszych perfumiarzy specjalnie dla firmy Calvin Klein są między innymi CK IN2U.

Dla młodych kobiet

Cechą charakterystyczną dla młodego wieku jest spontaniczność. To właśnie z myślą o takich spontanicznych, młodych kobietach została stworzona woda toaletowa CK IN2U. W buteleczce zamknięty został zapach, który powstał z połączenia aromatu owoców i kwiatów. Nuta głowy, którą czujemy jako pierwszą po otwarciu buteleczki z wodą toaletową składa się z bergamotki sycylijskiej, liści czarnej porzeczki i różowego grejpfruta. Jako druga pojawia się nuta serca. W przypadku wody toaletowej CK IN2U składa się na nią aromat orchidei i kaktusa. Na koniec czujemy zapach wanilii, cedru i bursztynu. Woda toaletowa, która powstała z tak interesująco dobranych składników ma wyjątkowo przyjemny zapach. Charakter wody podkreśla bardzo prosty design opakowania. Na jego boku został umieszczony prosty, stosunkowo duży napis. W drogeriach oferowana jest woda toaletowa CK IN2U w opakowaniach o pojemności 100 i 150 mililitrów.

Podobne wpisy: