Kilka cennych uwag dotyczących cieniowania

Kilka cennych uwag dotyczących cieniowania

Zdania na temat cieniowania cienkich włosów są podzielone. Ten rodzaj strzyżenia sprawia, że optycznie wydają się gęstsze, a uczesanie zyskuje idealny kształt. Jednocześnie jednak cieniowanie zmniejsza objętość.

Konkretna fryzura niejako narzuca rodzaj cieniowania, dlatego też ogranicz je tylko do włosów otaczających twarz. Zdecydowanie nie jest to zabieg polecany do przerzedzenia włosów. Jaka fryzura pasuje do danego kształtu twarzy? Wybierając fryzurę weź pod uwagę kształt swojej twarzy. Mocne linie cięcia pasują do rysów okrągłych, z kolei dla ostrych − najlepszą oprawę stanowić będą delikatne, romantyczne stylizacje. Asymetryczne fryzury zaczesane na bok, z wycieniowaną, frywolną grzywką lub „Bob” z wyraźną linią cięcia, a nawet romantyczna, niesforna fryzura w stylu „Pixie” − idealnie sprawdzą się u kobiety o okrągłej twarzy. Czy Twoja twarz ma kształt serca? Wybierz klasycznego „Boba” lub fryzurę w stylu „Pixie” zaczesaną na bok. Jeżeli masz długie włosy − podkręcaj je. Kobiety o owalnym kształcie twarzy najlepiej będą wyglądały z grzywką lub „Bobem” zaczesanym na bok. Kobiety o kwadratowym kształcie twarzy, z wyraźnie zaznaczonymi rysami, najkorzystniej wypadną w „Bobie” lub z podkręconymi końcówkami, w przypadku długich włosów.

Czy twoja twarz jest drobna i pociągła? Jeżeli tak, zdecydowanie wybierz fryzurę w stylu „Pixie” lub krótkiego „Boba”. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy: