Sejfy na klucze – ochrona dla większych firm

Sejfy na klucze – ochrona dla większych firm

W większych firmach jest wiele pomieszczeń, do których klucze ma najczęściej nie sam personel, lecz jedna osoba, która wręcza je rano i odbiera po zakończeniu godzin pracy. Zgromadzenie tylu kluczy do pomieszczeń w jednym miejscu jest dosyć ryzykowne. Jeśli bowiem ktoś dostanie się do samej recepcji, może później łatwo otworzyć wszystkie drzwi i wszystko powynosić. A przecież w firmach gromadzone są ważne rzeczy – nie tylko dokumenty, ale i sprzęty, za które rabusie całkiem sporo mogliby dostać. W związku z tym o wiele rozsądniej jest używać specjalnych szafek – sejfów na klucze. Dzięki nim wszystkie klucze są bezpieczne, a wraz z nimi pokoje, do których strzegą dostępu!

Jeden klucz do wszystkiego

                Sejfy na klucze mogą mieć różną formę – wszystko zależy od tego jak duża jest firma i w efekcie, jak wiele kluczy musi się w takim produkcie zmieścić. Zawsze posiadają formę otwieranej szafeczki, a od zwykłego sejfy różnią się specjalnymi haczykami, dzięki którym łatwiej jest wszystko posegregować – i szybko trafić na ten klucz, który jest nam w danej chwili potrzebny. Bez podobnych haczyków ciężko byłoby znaleźć to, co akurat jest potrzebne. Jeśli zaś kluczyków musi być więcej, w większych sejfach ulokowane są specjalne, dodatkowe drzwi, na których również rozmieszczone są haczyki. Ponieważ zaś sposoby zamykania mogą być różne, w niektórych wersjach jednym kluczem otwiera się sejf, który posiada wiele innych. Co za tym idzie, trzeba szczególnie strzec tego jednego – jest to jednak zdecydowanie prostsze!

Oferta dla firm

                Sejfy na klucze sprawdzą się przede wszystkim w wielkich firmach, hotelach czy pensjonatach – to znaczy wszędzie tam, gdzie jest wiele pomieszczeń zamykanych na klucz. Ponieważ w takich miejscach gdzie jest dużo ludzi ciężko mieć wszystko pod kontrolą i trzeba być przygotowanym na każdą sytuację, możliwe jest zakupienie specjalnego sejfu z ochroną ogniową. Dzięki temu klucze będą zabezpieczone przed stopieniem czy zniekształceniem również w wysokiej temperaturze, gdy dojdzie do pożaru.

Sprawdź ofertę na https://www.saffort.pl/sejfy-na-klucze

Podobne wpisy: