Rolety rzymskie na lato i zimę

Rolety rzymskie na lato i zimę

Rolety w każdym mieszkaniu spełniają zasadniczą rolę, szczególnie latem, gdy jest gorąco. Otwieranie okien w tej sytuacji wcale nie sprawi, że w mieszkaniu zrobi się chłodniej, wręcz przeciwnie, będzie jeszcze goręcej. Wtedy dobrym rozwiązaniem są właśnie rolety, które osłaniają okna przed promieniami słonecznymi a tym samym pozwalają na obniżenie temperatury.

Rolety rzymskie na lato i zimęRolety rzymskie Warszawa to nie tylko ochrona przed nadmiernym promieniowaniem, ale również przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Szczególnie przydatne są w sytuacji, gdy dom mieszkalny jest parterowy. Posiada wtedy spore okna a ponadto łatwo komuś znajdującemu się na wyższych kondygnacjach zajrzeć do środka. Wystarczy jednak jeden prosty ruch, aby zasłonić okno i zapewnić sobie maksimum prywatności niewielkim kosztem. Podobnie można to uczynić w każdym innym miejscu.

Te rolety, inaczej zwane draperią lub storą, różnią się od zwykłych tym, że zamiast zostać nawinięte na wałek tworzą po uruchomieniu mechanizmu sznurkowego, tworzą fałdy. Popularność tego rozwiązania polega na tym, że mogą zostać zastosowane w każdym pomieszczeniu, tworząc świetną alternatywę dla zasłon oraz firan.

Nasze rolety są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawia to, że nie są jedynie czysto funkcjonalne, ale ponadto stanowią prawdziwą ozdobę mieszkania, oraz jego uzupełnienie. Są łatwe w użytkowaniu. Zapewniamy zdjęcie wymiarów oraz montaż przez zespół fachowców, dzięki czemu zyskujecie Państwo pewność, iż nasze produkty będą służyły przez długi czas bez żadnych problemów.

Więcej informacji na http://www.meblark.com/produkty/rolety

Rolety rzymskie nadają się do założenia praktycznie na każdym oknie, niezależnie od jego wymiaru. Do wyboru posiadamy kilka tysięcy wzorów, co oznacza, że nie będzie osoby, która nie wybrałaby czegoś dla siebie. To właśnie wielka różnorodność stanowi o tym, że w ostatnich latach ten rodzaj rolet zyskuje coraz większą popularność. Jak grzyby po deszczu powstają sklepy internetowe, w których łatwo można zamówić rolety. W wyborze pomagają próbki tkanin, z których wykonane będą draperie.

Podobne wpisy: