Lakiery hybrydowe Semilac – czy warto?

Lakiery hybrydowe Semilac – czy warto?

Marka Semilac została stworzona przez Tomasza Gołębiewskiego jeszcze w latach 90. minionego wieku. Na początku działalności T. Gołębiewski prowadził multibrandową hurtownię kosmetyczną. Początkiem obecności marki Semilac na rynku był Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr (następnie przekształcony w Akademię Semilac), którego założycielem była Sylwia Gołębiewska – stylistka paznokci, międzynarodowa mistrzyni Nail Art, a prywatnie żona Tomasza Gołębiewskiego. Na potrzeby szkoleń w Akademii Semilac państwo Gołębiewscy stworzyli pierwsze hybrydowe lakiery do paznokci. Żele, lakiery oraz akcesoria do stylizacji paznokci z logo Semilac dostępne są nie tylko w Polsce, ale także w 34 krajach na wszystkich pięciu kontynentach.

Zalety lakierów hybrydowych

Marka Semilac to nie tylko lakiery hybrydowe dla profesjonalnych stylistek paznokci. Oczywiście lakiery hybrydowe oraz płyny, narzędzia, oliwki, żele i preparaty stanowią podstawową i najważniejszą część oferty marki Semilac. Ale od marca 2018 roku w dobrych drogeriach można kupić również pudry, korektory, róże, cienie w kremie oraz matowe pomadki do ust. Manikiur hybrydowy z lakierami Semilac każda kobieta może stworzyć sama w domu. Wszystkie akcesoria, które są niezbędne do wykonania takiego manikiuru można kupić w dobrej drogerii online. Przed nałożeniem lakieru hybrydowego płytki paznokci muszą zostać wypolerowane i odtłuszczone. W ofercie drogerii, które sprzedają lakiery hybrydowe marki Semilac nie może zabraknąć alkoholu izopropylowego, który służy do odtłuszczania płytek. Na przygotowane w taki sposób paznokcie nakłada się lakiery hybrydowe Semilac.

Bogata paleta kolorystyczna

Lakiery hybrydowe Semilac dostępne są w mnóstwie kolorów. Do tego w ofercie są zarówno lakiery kryjące, jak i półtransparentne i transparentne. Wszystkie lakiery hybrydowe Semilac wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Świadczą o tym nagrody, których firma ma na swoim koncie całe mnóstwo.

Lakiery hybrydowe Semilac zdobyły popularność wśród milionów kobiet na całym świecie.

Podobne wpisy: