Koronkowa sukienka

Koronkowa sukienka na każdą okazję

Wielkie zainteresowanie koronką nie słabnie z powodu tego, że jest ona bardzo kobieca, niewinna i delikatna, a jednocześnie szalenie kobieca i pobudzająca wyobraźnię. Pewnie wynika to z tego, że mocno kojarzy się z bielizną, zarówno tę noszoną dawniej przez cnotliwe panny, na przykład w postaci haleczek i koszul nocnych, jak i dzisiejszą, zakładaną do łóżka (nie do spania) przez świadome swej seksualności kobiety.

Ale oczywiście koronka w wersji na dzień nie ma aż takiego sensualnego charakteru, ma znacznie delikatniejsze wydanie, a dodatkowo można ją łączyć z przeróżnymi materiałami, dodatkami i stylami, tworząc ciekawe stylizacje ? to jej drugi bardzo ważny atut.

Sprawdź ofertę: Hurtownia odzieży outlet

Jeśli zależy nam na niewinny, dziewczęcym i wiosennym czy letnim looku, możemy ubrać się w sukienkę z koronki, najlepiej w kolorze białym. Nie obawiajmy się, nie będziemy wyglądać jak panna młoda, która właśnie uciekła sprzed ołtarza, ale pod warunkiem, że sukienka będzie mieć odpowiedni fason. Jeśli ma być bardziej seksy, wybierzmy mini (ale jeśli sukienka jest krótka, niech ma zabudowaną górę, dekolt nie jest wskazany), jeśli romantycznie ? fason midi i wówczas dekolt może być spory, cały gors może być przezroczysty, ozdobiony koronką umieszczoną na przejrzystej tkaninie.

Natomiast jeśli zależy nam, by w koronce wyglądać szczególnie interesująco, zestawmy ją na przykład z militarną kurtką w kolorze khaki i mocnymi butami, na przykład litami czy innymi botkami sięgającymi za kostkę.

Na co dzień, na przykład na uczelnię, doskonała będzie sukienka z zakrytymi ramionami i sięgająca przed kolana.

Podobne wpisy: