Ekskluzywne sejfy. Bezpieczeństwo i klasa

Ekskluzywne sejfy. Bezpieczeństwo i klasa

Sejf jest powszechnie kojarzony z nieco topornym wyglądem i ciężkim urządzeniem w formie kwadratu lub prostokąta. Aby nieco zmienić tę opinię i zwiększyć atrakcyjność urządzeń tego typu, stworzono nową definicję i postarano się zaprojektować sejf, który będzie łączył w sobie wszelkie zalety bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Tak powstały właśnie ekskluzywne sejfy.

Czym sejf ekskluzywny różni się od zwykłego

Ekskluzywne sejfy, jak każde urządzenie tego typu, mają oczywiście spełniać podstawową funkcję jaką jest zabezpieczenie wartościowych rzeczy przed zniszczeniem lub kradzieżą. Można w nich przechowywać, jak w tradycyjnych sejfach wszelkie papiery wartościowe, dokumenty, biżuterię, pieniądze czy też nawet dzieła sztuki oraz broń. Jednocześnie znacząco poprawiono ich wygląd i zmieniono ogólny design. O ile tradycyjny sejf pozbawiony był zbędnych wedle producenta ozdób i miał być po prostu funkcjonalny, to sejf ekskluzywny ma nie tylko być skuteczną zaporą przed złodziejem, ale też dobrze wyglądać. Dzięki temu inaczej niż dawniej bywało, sejfy tego typu możemy postawić praktycznie wszędzie. Nie musimy już lokować ich w piwnicach, czy wybierać dla nich pomieszczenia niereprezentacyjne, gdzie nie bywają goście, a nawet domownicy. Tego typu sejf bez większego problemu może stać nawet w salonie w mieszkaniu, domu czy też w głównym biurze firmy.

 Sejf jako dekoracja

Sam sejf został bowiem wzbogacony o zdobienia, które zależą od indywidualnych życzeń i potrzeb klientów. Sejfy mogą być zatem całkowicie przeszklone i ten rodzaj ekskluzywnych sejfów wybierają nad wyraz chętnie myśliwi. Broń, którą posiadają, mogą teraz do woli wyeksponować, a jednocześnie nie muszą się obawiać, że łamią prawo, a broń może zostać skradziona lub ulec zniszczeniu. Niektóre z tego typu sejfów przypominają meble i pełnią podwójną funkcje. Z jednej strony nie rzucając się w oczy, nie szpecą pomieszczenia, w którym się znajdujemy, a drugiej nie są tak oczywiste do odnalezienie dla potencjalnego włamywacza. Produkty tego typu rzadko bowiem różnią się czymś szczególnym od prawdziwych mebli, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Więcej informacji znajdziesz na https://www.saffort.pl/sejfy-luksusowe

Podobne wpisy: