Co zabrać ze sobą na obóz?

Co zabrać ze sobą na obóz?

Pierwszy w życiu obóz zazwyczaj jest dla młodego człowieka dużym przeżyciem. Rodzice powinni zadbać o to, aby do plecaka zmieściło się wszystko, co będzie niezbędne na obozie.

Rzeczy obowiązkowe

Sprawdź i upewnij się, że Twoje dziecko lub nastolatek ma dostęp do wody. Zagwarantuje mu to butelka na wodę wielokrotnego użytku. Bez względu na to, na który z wielu rodzajów obozów letnich uczęszcza twoje dziecko, komfort jest koniecznością. Chociaż jest to oczywiste w obozie sportowym, dotyczy nawet obozu komputerowego. Ważna jest zatem wygodna kurtka lub bluza. Lato i obozy młodzieżowe to najlepszy czas na kąpanie się w jeziorach, spływy kajakowe w strumieniach. Polecam zabranie ze sobą dwóch strojów kąpielowych, abyś mógł zmieniać je podczas suszenia. Tydzień na obozie letnim z pewnością będzie wypełniony wieloma aktywnymi grami w świetnym plenerze. Wzięcie kilku par sportowych spodenek i koszulek powinno wystarczyć na mnóstwo zabawy na słońcu. Niezależnie od tego, czy przebywać będziesz w kabinie, domku, czy namiocie, to przyda się śpiwór. Klapki są odpowiednie do noszenia na basenie lub jeziorze, a na pewno będziesz je nosić pod prysznicem w nocy.

Co jeszcze zabrać?

Dodatkowe skarpetki i bielizna – Nigdy nie wiadomo, kiedy przypadkowo zanurzysz skarpetki w dużej kałuży lub spontanicznej zabawie. Na wszelki wypadek zabierz ze sobą więcej niż wystarczającą liczbę skarpet i bielizny. Ręcznik szybkoschnący – obóz letni oznacza wodę i zabrudzenie. Zabierz ręcznik i ściereczkę na wieczorny prysznic, abyś mógł zachować czystość. Piżama – Wzięcie wygodnego i uroczego zestawu piżam to dobry pomysł i pomoże ci się zrelaksować po wszystkich pełnych zabawy dniach. Płaszcz przeciwdeszczowy i kalosze – Sprawdź pogodę przed wyruszeniem na obóz. Zawsze istnieje niewielka szansa na deszcz. Przygotuj się z awaryjną kurtką przeciwdeszczową i parą kaloszy, abyś mógł cieszyć się wszystkimi zajęciami obozowymi, nawet kiedy pada. Zabierz ze sobą lekką kurtkę lub polar na chłodne poranki i noce przy ognisku.

Więcej na https://www.atas.pl/

Podobne wpisy: