Znajdź odpowiedni odcień

Znajdź odpowiedni odcień

Podkład nie powinien być za ciemny , ale również nie powinien wyglądać wapniowato na twarzy. Najlepiej jest nanieść trochę podkładu  na linii brody , aby zobaczyć czy bardzo widoczna jest różnica między skórą pokrytą make – up a skórą bez makijażu.

Z odrobiną praktyki i wiedzy odnośnie indywidualnego koloru skóry można w sklepie internetowym  bezproblemowo kupować odpowiedni podkład . Podkłady są najczęściej uszeregowane zależnie od stopnia ich jasności  i odpowiednio opisane . I tak jest bardzo jasna skóra , który ciężko będzie brązowa  – ona jest opisana jako „Fair”, Stopień „Light”  – opisuje jasne odcienie skóry , które na słońcu pozyskują kolor . „Medium”  – to środkowy odcień , to jest lekko brązowa skóra Europy Centralnej. „Tan” – to skóra dobrze brązowa  i raczej typ  Południowej Europy. I jeszcze ciemniejszym odcieniem jest „Dark”.  Wskazówka: Większość kobiet ma jaśniejszą cerą zimą, aniżeli latem.

Z dwoma odcieniami podkładu  można, zależnie od potrzeby, znaleźć odpowiedni kolor dla czasu przejściowego. W celu wybrania  odpowiedniego podkładu , jest w opisie produktu podany nie tylko stopień jasności , ale również jej podcień. W tym przypadku rozróżniamy między chłodnym różowym ( noszą chętnie biżuterię srebrną) i żółtawo ciepłym  ( noszą raczej złotą). Szczególnie w Europe Południowej  może pojawić się podcień oliwno – zielony . Jeśli podcienie różowawy i żółty są wyważone jest mowa o neutralnym. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy: