Zadbaj o siebie

Zadbaj o siebie

Zapomniany, latami czekał tam cichutko na swój wielki dzień. Ale co robi tutaj? Czy mąż mi go wysłał? Czy to jakiś znak? Czy wysłał go specjalnie z okazji Walentynek? Niewiarygodne! I jakie romantyczne! Z radości przygotowałam dla męża kolację przy świecach i przyrządziłam jego ulubioną jagnięcinę.

Potem zadzwoniłam do wszystkich przyjaciółek, gdyż naturalnie chciałam się pochwalić. I wierzyłam, że mam się czym pochwalić. Zanim to wszystko się wydarzyło myślałam, że umiejętność prania kolorowych ubrań w detergencie w płynie Ariel Color & Style jest „tylko” jedną z prac domowych, którą zna każda pani domu. Ale nie przypuszczałam, że moja wiedza na temat prania kolorowych ubrań przyniesie coś więcej niż „tylko” czystą, kolorową odzież każdego dnia. Jeżeli masz figurę w kształcie gruszki, oznacza to że Twoje biodra są szersze niż ramiona, dlatego powinnaś podkreślać talię oraz optycznie zmniejszać biodra. Wybieraj biustonosze typu push-up, okazałe naszyjniki, topy z nadrukiem, które uwidocznią linię talii.

Korzystnie będziesz również wyglądała w długich swetrach z luźnymi rękawami. Nie zapomnij także o cienkim pasku, który podkreśli talię. Wybieraj spodnie o prostym kroju nogawki lub dzwony oraz spódnice w ciemnych kolorach. Jeżeli chodzi o dodatki, to dobrą propozycją będą duże naszyjniki, które przyciągną spojrzenia do górnej części ciała. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy: