Spakuj się do plażowej torby

Spakuj się do plażowej torby

Świetnym sposobem na ochronę włosów przed promieniowaniem słonecznym jest stosowanie specjalnych mgiełek z filtrami UV. Tego typu mgiełki doskonale nawilżają włosy oraz chronią ich kolor przed nieestetycznym odbarwieniem.

Ochronno-pielęgnująca mgiełka do włosów idealna na lato,  zawiera fotostabilne filtry UVA oraz UVB. Produkt zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego, jak również przed takimi czynnikami jak wiatr, słona woda morska. Mgiełka stworzona jest na bazie naturalnych składników m.in: oleju pestek malin i kiełków pszenicy, które są naturalnymi filtrami UV. Produkt nie zawiera alkoholu, jest bezpieczny dla włosów, posiada wygodną i poręczną pompkę. Jak używać mgiełki? Mocno wstrząśnij opakowanie przed użyciem. Spryskaj włosy delikatnie tak by ich nadmiernie nie obciążyć, nie spłukuj. Uważaj, aby nie rozpylić jej w kierunku oczu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zabrać ze sobą na plażę wielu kosmetyków – z pewnością chętnie wypróbujesz produkt, który można stosować zarówno na skórę jak i na włosy. Lekka, delikatna mgiełka przeznaczona do ochrony skóry i włosów przed promieniowaniem słonecznym oraz chlorem zawartym w basenowej wodzie. Produkt zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, zapewnia ochronę na poziomie SPF15. Mgiełka nie pozostawia białych śladów, plam czy zacieków – można zatem aplikować ją również na włosy. Stosowanie mgiełki zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry i włosów podczas kąpieli słonecznych.

Produkt zawiera pachnącą wodę kokosową o właściwościach nawilżających, uelastyczniających i poprawiających jędrność skóry. Mgiełka wspomaga ochronę skóry przed przedwczesnym starzeniem, w tym fotostarzeniem się. Dla utrzymania maksymalnej ochrony należy kilkakrotnie powtórzyć aplikację produktu w czasie plażowania oraz po kąpieli, spoceniu się lub wycieraniu ręcznikiem. Pamiętajmy, aby po każdej kąpieli w basenie lub morzu obficie opłukać włosy pod bieżącą wodą, co zagwarantuje usunięcie z ich powierzchni chlory czy soli morskiej. Zaś po całym dniu plażowania i opalania należy dokładnie umyć włosy oraz nałożyć na nie regenerującą maskę, odżywkę lub olejek.

Naturalny olej, który zapewnia włosom optymalne nawilżenie to z pewnością olej kokosowy, dlatego warto wybrać produkt z zawartością tego składnika. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy: