Pomagamy zadbać o siebie

Pomagamy zadbać o siebie

Uszy i nos. Tu mam niestety smutną wiadomość. Nad ich starzeniem nie jesteśmy w stanie zapanować. No chyba że uciekniemy się do zabiegów chirurgicznych. Bo nie wiem czy wiecie, ale te dwie części ciała rosną nam przez całe życie.

Dlatego starsi ludzie mają niewspółmiernie duże nosy i uszy do swoich twarzy. Eh, ta starość. Zęby. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawe badania przeprowadzone w USA. Polegały one na tym, że ankietowanym pokazywano zdjęcia tych samych osób w dwóch wariantach: z białymi i żółtymi zębami. Okazało się, że te same osoby zostały określone na starsze w przypadku żółtych zębów, w porównaniu do oceny zdjęć z białymi zębami. To oznacza jedno: nasze zęby zdradzają nasz wiek. A czasami mogą nas nawet postarzyć.

Dlatego warto zadbać o profilaktykę. Co polecam? Prócz codziennego stosowania pasty Blend-a-med 3D White, która wybiela zęby poprzez rozpuszczanie przebarwień powierzchniowych, dodatkowo poleruje zęby i chroni przed powstawaniem nowych przebarwień, polecam też Whitening Accelerator z tej samej serii. To produkt przyspieszający wybielanie, który stosuje się po użyciu. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy: