Osobiste konto bankowe – które wybrać?

Osobiste konto bankowe – które wybraćOsobiste konto bankowe wydaje się być dzisiaj standardem. Właściwie każdy z nas dla własnej wygody takie konto posiada. Nie każdy jednak jest z niego zadowolony. Warunki, jakie oferują banki, bywają różne i na różnym poziomie zapewniają nam satysfakcję z jego użytkowania.

Godne polecenia?

Czy pod tym hasłem kryje się konto, które rzeczywiście możemy z czystym sercem polecić innym? Jak się okazuje, tak. Warunki prowadzenia konta są przejrzyste i bardzo atrakcyjne. Samo konto ma charakter mobilny, co sprawia, że osoby aktywne znajdują w nim prawdziwe wsparcie. Poza tym jest niezwykle komfortowe, ponieważ pozwala zarządzać swoimi finansami według własnych potrzeb i zapewnia szeroką gamę usług nam to ułatwiającą. No a poza tym jest tanie.

Realne korzyści

O tym, czy dane konto osobiste jest atrakcyjne świadczy nie reklama, a realne korzyści, które nam zapewnia. W przypadku konta godnego polecenia lista tych korzyści jest dość imponująca. Otwiera ją informacja, że prowadzenie konta jest bezpłatne. Poza tym bank nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z bankomatów, przelewy złożone w systemie Elixir, realizację polecenia zapłaty, e-Wyciągi oraz pierwszych pięć kodów wysyłanych za pomocą sms potrzebnych do potwierdzenia transakcji internetowej w miesiącu.

Dodatkowe atuty

Niewątpliwą zaletą tego konta jest jego mobilny charakter. Aby wykonać przelew czy sprawdzić stan konta, nie trzeba biec do banku, czy włączać komputera. Wystarczy pobrać specjalną aplikację na telefon i cieszyć się z możliwości, jaką daje bankowość elektroniczna o każdej porze dnia i w każdy miejscu.

A co z kartą?

Do konta można wybrać jedną z dwóch rodzajów kart debetowych. Pierwszą z nich jest MasterCard Omni, która wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 7 zł. Darmową kartą jest natomiast Visa Sol, przy czym, aby rzeczywiście nie ponosić za nią żadnych opłat, należy w ciągu każdego miesiąca wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

Tanie, wygodne, mobilne – takie jest w skrócie konto godne polecenia. Mając takie konto osobiste można swobodnie i bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów zarządzać swoimi finansami.
Sprawdź również https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-osobiste-wybierz-konto-osobiste-na-miare-potrzeb-bz-wbk.html

Podobne wpisy: