Kolonie w Chorwacji

Kolonie w ChorwacjiChorwacja to wspaniały kraj, w dodatku położony stosunkowo niedaleko od Polski. Chorwacja jest szczególnie popularna w południowej części naszego kraju – można samymi autostradami dojechać do powiedzmy Dubrownika, cieszyć się wspaniałymi wakacjami. Większość Polaków jeździ do Chorwacji samochodami, ale mówimy tutaj przecież o koloniach. Z roku na rok jest coraz więcej organizowanych wyjazdów kolonijnych do Chorwacji, także ze znalezieniem dla naszego dziecka wolnego miejsca w autokarze nie powinno być jakiegokolwiek problemu. No dobrze – ale dlaczego akurat Chorwacja? Co takiego sprawia, iż to właśnie Chorwację warto wybrać jako miejsce wypoczynku dla naszej pociechy?

Akurat plaże nie są najmocniejszą stroną Chorwacji – chociaż nie wszyscy się z tym zgodzą. Kamieniste są po prostu, nie są tak piaszczyste i piękne jak chociażby plaże nad Bałtykiem. Jednakże Chorwacja ma taką oto zaletę, iż najzwyczajniej w świecie nie nosi się w niej bluz z kapturem w trakcie wakacji. Nie trzeba również zabierać ze sobą parasolki. Po prostu pogoda w Chorwacji jest obłędna. Co do tego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. Raczej nie dojdzie do takiej sytuacji, w której dzieciaki na koloniach nie będą mogły kąpać się w morzu czy grać w siatkówkę plażową, bo pogoda nie dopisze. To Chorwacja, a nie Polska…

Więcej informacji na stronie https://www.atas.pl/

Trzeba również docenić kolonie młodzieżowe w Chorwacji za niesamowite życie nocne. Wiadomo, że mówimy o koloniach, więc to takie życie nocne w wersji light – cisza nocna oczywiście dzieciaki tak czy siak obowiązuje. Chodzi po prostu w tym momencie o to, iż Chorwacja jest bardzo lubiana przez nastolatków z całego kontynentu. Bardzo chwalą oni chorwackie dyskoteki, uprzejmość ludzi, chorwacki klimat. Poza tym, Chorwaci lubią Polaków. Niby w Grecji czy we Włoszech również jesteśmy dobrze traktowani, nikt nie powinien mieć powodów do narzekania i uskarżania się na sytuację Polaków, ale jednak w takich krajach jak Chorwacja można poczuć się po prostu jak u siebie, jesteśmy dobrze traktowani, naprawdę.

Podobne wpisy: