Kobiety o figurze banana

Kobiety o figurze banana

Znawcy mody uważają, że jest to najprostsza do stylizacji figura: ramiona, talia oraz biodra są mniej więcej tej samej szerokości. Wybieraj ubrania, które pomogą Ci optycznie zatuszować Twój wzrost, noś kilka warstw odzieży dla uzyskania wielowymiarowego efektu.

Naszyjniki, żaboty, falbanki optycznie spłaszczą Twój biust, dlatego też zdecydowanie ich unikaj. Wybieraj długie swetry i koniecznie noś je z paskiem! To zdecydowanie Twój najlepszy przyjaciel podkreślający talię. Powinnaś używać go również z sukienkami oraz bluzkami wiązanymi na szyi. Noś rurki oraz spódnice w kształcie litery „A”, ponieważ skupią one uwagę na właściwym miejscu. Sama widzisz, że sweter pozwoli podkreślić atuty Twojej figury i wcale nie musi być nudny. Odpowiednio użyta gama produktów do prania takich jak: profesjonalny odplamiacz do tkanin, w przypadku trudnych plam, proszek do prania Ariel oraz płyn do płukania tkanin zapewnią Twoim ubraniom czystość oraz świeżość na dłużej. Na wieczorne wyjście z przyjaciółmi lub podczas upalnego dnia, włosy o długości do ramion lub długie − upnij do góry. Lekko natapiruj je u nasady i podkręć końcówki. Dzięki temu zyskają objętość.

Za pomocą spinki upnij włosy do góry w koka, nie przejmuj się zbytnio niesfornymi kosmykami, które będą zwisały po bokach. Dla utrwalenia, fryzurę spryskaj lakierem. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy: